רכישת כרטיסים

רכישת כרטיסים לחו"ל עלולה להיות לעתים עסק מסובך במיוחד ואם אתם רוצים למצוא כרטיסי טיסה טובים, כדאי שתשקיעו מחשבה ולא תחטפו את כרטיס הטיסה הראשון שמוצע לכם. מזה אומר כרטיסי טיסה טובים?
רכישת_כרטיסים1) כאשר אתם יושבים במושב שלכם במטוס, קחו בחשבון שהאדם שיושב לצידכם שילם על אותו מושב ועל אותו שירות בדיוק 100$ יותר או 100$ פחות. אתם רוצים להיות כמובן אלו שמשלמים פחות. מדוע קיימים הבדלי מחירים כאלו גדולים בזמן רכישת כרטיסים? בדרך כלל מדובר במועד שבו הזמנתם את כרטיס הטיסה. בעיקר כשמדובר ביעדים ובמועדים פופולריים, למשל, טיסה לתאילנד בראש השנה או בפסח או טיסה לאירופה בשיא עונת הסקי, מחירי הטיסות עולים ואז מומלץ לרכוש את הכרטיס כמה שיותר מוקדם. בטיסות אחרות תצליחו למצוא מחירים זולים יותר אם תמתינו לדקה ה-90, אבל כמובן שיש בזה גם סיכון, כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם ללא כרטיס טיסה בכלל.
2) ישנם כרטיסי טיסה גמישים שבהם תוכלו לבצע שינויים ללא תוספת תשלום. אם תרצו לשנות את מועד החזרה או את היעד ממנו תמריאו, תוכלו לעשות את זה בשיחת טלפון אחת ויש כרטיסי טיסה שעבור כל שינוי תצטרכו לשלם תוספת, והרבה פעמים מדובר בסכום לא קטן. גם כשמדובר בביטול הכרטיס, ישנם כרטיסי טיסה שעליהם לא תקבלו שום החזר במקרה של ביטול וישנם כרטיסי טיסה שעבורם תוכלו לקבל החזר כלשהו בתנאי שביטלתם אותו עד מועד מסוים שאותו תוכלו לברר בזמן רכישת הכרטיס.
3) כאשר אתם בוחרים כרטיס טיסה, הקדישו מחשבה גם למועדי ההמראה והנחיתה. כאשר מדובר בטיול ארוך של חודש או יותר זה אולי פחות רלוונטי עבורכם, כיוון שיש ברשותכם שפע של זמן, אך אם מדובר בטיול או בנופש קצר, כדאי לבחור טיסה שיוצאת מהארץ בשעה מוקדמת ושבה לארץ בשעות הערב. בצורה כזו תוכלו להרוויח זמן נוסף בחו"ל מבלי לשלם על לילות נוספים במלון.
הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות בזמן שאתם מזמינים טיסות לחו"ל היא להשתמש בשירותיו של סוכן נסיעות מקצועי ואמין שיוכל לייעץ לכם לגבי רכישת כרטיסים.
בנוסף, כשמזמינים כרטיסים, צריך לשים לב גם לחברת התעופה. ייתכן שחברת תעופה שלא שמעתם מעולם על קיומה קצת תרתיע אתכם. מאידך, חברת תעופה שאתם מכירים ויש לה שם מוכר, עשויה להיות בחירה יותר מרגיעה. אך במקרה זה, יהיה גם שיקול של מחיר.

סגור לתגובות.